Umów się na spotkanie:

795 403 461

Dla kobiet

Propozycje dla kobiet:

Jeżeli tu jesteś, to prawdopodobnie szukasz. Szukasz czegoś dla siebie, wsparcia, rozwoju, pomocy, zrozumienia, wysłuchania, wzmocnienia…

Może w codzienności zajmujesz się wszystkimi i wszystkim tylko nie sobą. Może towarzyszy Ci poczucie winy, lęk przed tym, że nie dasz rady, poczucie obowiązku wobec innych, wrażenie, że cięgle robisz i dajesz z siebie zbyt mało, uczucie niezrozumienie, osamotnienia. A może szukasz siebie, tego co gdzieś zgasło, wypaliło się, nie miało czasu i warunków by dojrzeć.

Może od dawna czujesz, że czegoś Ci brak, a może odkryłaś to niedawno.

Zapraszam Cię na spotkania dla kobiet. W kobiecym kręgu można zaczerpnąć siły i otrzymać wsparcie, zrozumienie, to obecność i wymiana w równości i w różnorodności. To przestrzeń na odkrywanie i przyjmowanie tego kim naprawdę jesteś. To leczące spotkania ze sobą i z innymi kobietami w zaufaniu i bezpieczeństwie, w których każda uczestniczka może brać udział tak jak chce i potrzebuje.

Od lat pracuję z kobietami, towarzysząc im w odkrywaniu i pielęgnowaniu utraconych cząstek siebie. Zapraszam do wspólnej podróży w głąb kobiecych światów.

Grupy terapeutyczne dla kobiet w naszym ośrodku prowadzą:

Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy, która propozycja jest dla Ciebie najlepsza: