Umów się na spotkanie:

795 403 461

Katarzyna Franczak

W pracy najważniejsze jest dla mnie autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem
w atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa i zaufania.

O mnie

Jestem absolwentką socjologii oraz psychologii. Ukończyłam Studium Interwencji Kryzysowej w Grupie Arcan, szkolenia dotyczące pracy terapeutycznej oraz diagnostyki ASD, ADHD oraz zaburzeń osobowości. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek, która lubi sporty wodne, wycieczki górskie, spacery po lesie i cieszy się ze spotkań z ludźmi.

Jak pracuję

Pracuję indywidualnie z dorosłymi oraz młodzieżą (15+). Towarzyszę osobom, które borykają się z depresją, lękami, trudnościami w relacjach, kryzysami, niską samooceną, wypaleniem zawodowym. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam w Ośrodku Integracji Społecznej Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie, gdzie odbywałam staż. Pracowałam jako terapeuta w zespole pracy środowiskowej oraz jako psycholog z osobami w spektrum autyzmu i osobami z zaburzeniami psychicznymi. Na co dzień pracuję w poradni oraz na oddziale całodobowym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego DREWNICA.

Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, treningach i konferencjach.

Zapraszam na spotkanie: