Umów się na spotkanie:

795 403 461

Agnieszka Koniecka

Psychoterapię rozumiem jako spotkanie dwóch osób w relacji opartej na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.

Zapraszam do zapisów do grupy, które będę współprowadzić od jesieni 2024 roku:

Grupa terapeutyczna dla kobiet utulONE  trwają zapisy


O mnie

Jestem psychoterapeutką po całościowym szkoleniu w zakresie psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, ośrodku akredytowanym w Polskim Towarzystwie Psychologicznym (PTP) oraz Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt (EAGT). Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej oraz Szkołę Psychoterapeutów Gestalt. Jestem również absolwentką Collegium Civitas na kierunku Coaching zdrowia oraz Studium Małżeństwa i Rodziny i Studium Komunikacji Małżeńskiej w Papieskim Wydziale Teologicznym Collegium Joanneum w Warszawie. Fascynuje mnie całościowe podejście do człowieka, z uwzględnieniem Jego cielesności. Lubię kontakt z naturą, w dużej mierze czerpię z niej energię do życia.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci: dwójki dorosłych i nastolatki.


Jak pracuję?

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz współprowadzę grupy terapeutyczne.

Psychoterapię rozumiem jako spotkanie osób w relacji opartej na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Postrzegam człowieka jako całość złożoną z myśli, emocji i ciała. Pracuję nad zmianą zachowania, pomagam odkryć źródła zaburzeń w przeszłości. Pracuję z osobami doświadczającymi braku dostępu do własnej wartości, problemów w relacjach, niskiej samooceny, stanów lękowych, zaburzeń nastroju, wypalenia zawodowego.


Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wolontariuszka w ośrodku wsparcia dziennego dla osób dorosłych chorujących psychicznie w Bielańskim Środowiskowym Domu Samopomocy w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobyłam odbywając staż na oddziale całodobowym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego DREWNICA. Mam doświadczenie zawodowe, również w środowisku biznesowym.

Nieustannie dbam o jakość prowadzonej przeze mnie psychoterapii poprzez rozwój osobisty, który traktuję, jako niekończącą się przygodę i podróż. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.Fascynuje mnie drugi człowiek, towarzyszenie w zmianie, program 12 Kroków, praca z ciałem, Focussing, Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Lubię kontakt z człowiekiem, z naturą, z lasem, z ziemią, z kamieniami.

Postrzegam człowieka jako całość złożoną z myśli, emocji i ciała. Pracuję nad zmianą zachowania, pomagam odkryć źródła zaburzeń w przeszłości. Pracuję z osobami doświadczającymi braku dostępu do własnej wartości, problemów w relacjach, niskiej samooceny, stanów lękowych, zaburzeń nastroju, wypalenia zawodowego.

Zapraszam na spotkanie: