Umów się na spotkanie:

795 403 461

Magdalena Cieślak

Wierzę, że więź oparta na bliskości wspiera klienta i jest dla niego lecząca.

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie kształcenia. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, ośrodku akredytowanym w Polskim Towarzystwie Psychologicznym (PTP) oraz Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt (EAGT). Dodatkowo jestem pedagogiem, coachem ICC i doradcą zawodowym.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z osobami dorosłymi w fundacjach, w środowisku korporacyjnym, odbywając warsztaty, szkolenia i staż w Nowowiejskim Szpitalu Psychiatrycznym, Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacji Nagle Sami i Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii. Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi i wspieraniu ich w rozwiązywaniu codziennych problemów jakich doświadczają w życiu osobistym i zawodowym.

Specjalizuję się w pracy z osobami, które zmagają się z wyzwaniami w relacjach, kryzysach życiowych (jak np. żałoba, strata pracy, ważnej relacji), doświadczają wypalenia zawodowego, obniżenia nastroju, depresji. Jako psychoterapeutka potrafię zbudować atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, która jest niezbędna dla klienta, który mierzy się ze swoimi problemami. Wierzę, że więź oparta na bliskości wspiera klienta i jest dla niego lecząca.

Prywatnie jestem żoną, mamą nastolatki oraz pasjonatką długich spacerów po lesie, książek i podróży.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży (15+). Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam na spotkanie: