Umów się na spotkanie:

795 403 461

Magdalena Cieślak

psychoterapeuta Gestalt Warszawa

Wierzę, że więź oparta na bliskości wspiera klienta i jest dla niego lecząca.

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, ośrodku akredytowanym w Polskim Towarzystwie Psychologicznym (PTP) oraz Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt (EAGT). Jestem pedagogiem, coachem ICC i doradcą zawodowym.

Prywatnie lubię spędzać czas z moimi bliskimi, spacerować po lesie, czytać książki i podróżować.

Jak pracuję

Pracuję indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą (14+).

Specjalizuję się w pracy z osobami, które zmagają się z wyzwaniami w relacjach, kryzysach życiowych (jak np. żałoba, strata pracy, ważnej relacji), doświadczają wypalenia zawodowego, obniżenia nastroju, depresji. Jako psychoterapeutka potrafię zbudować atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, która jest niezbędna dla klienta, który mierzy się ze swoimi problemami. Wierzę, że więź oparta na bliskości wspiera klienta i jest dla niego lecząca.

W mojej pracy ważny jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, spotkanie się z nim w jego trudzie, cierpieniu, problemie, zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Wykorzystuję różne formy pracy z ciałem, techniki uważności, relaksację, terapię ACT (Acceptance & Commitment Therapy), elementy pracy coachingowej. Każdorazowo dostosowuje sposób spotkania do klienta.

Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam w Nowowiejskim Szpitalu Psychiatrycznym w Warszawie, Fundacji Nagle Sami, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii, w środowisku korporacyjnym w strukturach HR. Obecnie przyjmuję klientów również w Ośrodku Psychoterapii Inne Miejsce.

Stale poszerzam wiedzę i kompetencję poprzez uczestniczenie w szkoleniach, treningach rozwoju osobistego, konferencjach naukowych.

Zapraszam na spotkanie: