Umów się na spotkanie:

795 403 461

Maria Turek

Wiem, że poprzez autentyczny kontakt i relację można leczyć dawne zranienia i braki. Podchodzę z szacunkiem do każdej osoby, starając się towarzyszyć jej w podejmowaniu świadomych wyborów i odkrywaniu własnych dróg. Słucham, zapraszam do refleksji i inspiruję do działania.

Zapraszam do zapisów do grup, które będę prowadzić od jesieni 2024 roku:

Grupa terapeutyczna dla kobiet utulONE  trwają zapisy Grupa dla młodzieży „TworzyMY”  trwają zapisy

O mnie

Jestem psychoterapeutką po całościowym 4-letnim szkoleniu w zakresie psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej Gestalt w IIPG w Krakowie (ośrodku szkoleniowym akredytowanym przez EAGT, PTPG i PTP) arteterapeutką, trenerką warsztatów oraz grup wsparcia. Uczestniczę również w szkoleniu na asystenta psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy.

Myślę, że spotkanie z drugim człowiekiem jest sztuką i że sztuka może służyć temu spotkaniu, a dobre spotkanie leczy serce. Z tego doświadczenia zrodził się ośrodek Sztuka Spotkania, który prowadzę.

Bliskie są mi wartości chrześcijańskie, które przekładają się w mojej pracy na poszanowanie godności i indywidualności każdego człowieka.

Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci. Lubię wyjazdy nad morze i na narty, lubię grać w gry i oglądać filmy, tańczyć, śmiać się i rozmawiać. Kontakt z ludźmi jest dla mnie źródłem radości i inspiracji.

Jak pracuję?

Pracuję indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą (15+) oraz z grupami prowadząc warsztaty, grupy terapeutyczne dla młodzieży i dorosłych czy grupy wsparcia.

Prowadzę psychoterapię w nurcie Gestalt. W swojej pracy używam różnych form, czerpiąc z arteterapii i psychodramy angażuję w procesie terapii ciało, emocje, intelekt, kreatywność i wrażliwość.

Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam w Ośrodku Psychoterapii i Wsparcia dla Rodzin Plaster Miodu, którego byłam współzałożycielką, współpracując z Ośrodkiem Terapii i Profilaktyki Uzależnień w Wołominie oraz z Centrum Psychiatrii i Psychoterapii KetamineClinic, w którym nadal przyjmuję klientów, a także prowadząc grupy wsparcia dla osób DDA/DDD w projektach miejskich. Doświadczenie kliniczne zdobywam odbywając staż na V Oddziale Psychiatrycznym w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica.

Stale poszerzam wiedzę i kompetencje poprzez szkolenia i treningi.

Zapraszam na spotkanie: