Umów się na spotkanie:

795 403 461

Magdalena Więcławska

psychoterapeuta warszawa

O mnie

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie (szkoła ma akredytację EAGT). Przez 20 lat pracowałam w korporacjach, znam mechanizmy, które są tam obecne i pracę pod presją. Postanowiłam zmienić swoje życie i pracę na taką, która umożliwi mi prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem.
Prywatnie lubię aktywność fizyczną, chodzę na długie wycieczki, lubię odkrywać nowe miejsca i kontakt z naturą, dzięki której ładuję baterie. Jestem w związku, mam dorosłego syna i dwa koty uratowane ze schroniska.

Jak pracuję?

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie Gestalt.

Zapraszam osoby, które przeżywają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, doświadczających lęku, niepokoju, niepewności, pustki, a także przygnębienia i braku sensu w życiu. W psychoterapii ważny jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, spotkanie, które daje poczucia bycia widzianym i akceptowanym takim, jakim się jest. Taka bezpieczna relacja i doświadczanie siebie „tu i teraz” pozwala na odkrywanie źródeł cierpienia, nazywanie ich znalezienia drogi do zmiany.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie

Rozwijam swoje umiejętności na szkoleniach i treningach rozwoju osobistego. Byłam ko-terapeutką w grupie terapeutycznej dla młodzieży.

Zapraszam na spotkanie: