Umów się na spotkanie:

795 403 461

Katarzyna Mirkowska

W pracy wykorzystuję nurt ericksonowski, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniu, hipnozę kliniczną, jako głęboki stan relaksacji, techniki mindfulness.

O mnie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale psychiatrycznym dziennym i zamkniętym SPZOZ w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, w Poradni Zdrowia Psychicznego Warszawa Harmonia – Luxmed.

Współpracuję z uczelnią Collegium Humanum w Warszawie, gdzie prowadzę zajęcia dla studentów z psychologii i psychoterapii.

Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZLO w Warszawie – Targówek.

Stale rozwijam się i szkolę w Polskim Instytucie Ericksonowskim, który ma akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W Sztuce Spotkania prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną, terapię związków partnerskich, terapię małżeństw, terapię rodzin, terapię rodzin „patchworkowych”.

Pracuję z nastolatkami, dorosłymi doświadczającymi trudności życiowych, kryzysów psychicznych, traumy oraz wspieram w rozwoju osobistym.

Metody pracy dobieram indywidualnie do potrzeb. Terapia ericksonowska jest „szyta na miarę”- wspólnie z pacjentem odkrywam jego zasoby, które wykorzystuję do wprowadzania, małymi krokami, nowych, pozytywnych zmian. Uważnie wspieram pacjenta w stronę tego, co z jego perspektywy jest lepsze.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Prywatnie jestem żoną, mamą dwójki dzieci – jedno prawie dorosłe, drugie wchodzi w okres nastoletni.