Umów się na spotkanie:

795 403 461

Karolina Romanowska

Psychoterapia to dla mnie przestrzeń, gdzie w atmosferze szacunku i otwartości mogą wybrzmiewać Twoje emocje, potrzeby, wątpliwości i problemy; to czas, który możesz poświęcić sobie i pracy nad swoimi trudnościami; to relacja terapeutyczna, w której możesz odkrywać, poznawać i wyrażać siebie takim jakim jesteś.

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowaną przez European Association for Gestalt Therapy oraz psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Odbyłam także liczne szkolenia w zakresie diagnozy i pomocy psychologicznej oraz w obszarze pracy z grupą.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym przy Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 21 w Warszawie oraz w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin w Lublinie, a także prowadząc liczne warsztaty i szkolenia we współpracy m.in. ze Stowarzyszeniem Wiosna czy Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. Pracowałam także jako psycholog w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 15 roku życia, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi ludźmi, potrzebującymi pomocy w przezwyciężeniu kryzysów życiowych i wsparcia w drodze do odczuwania satysfakcji z życia.