Umów się na spotkanie:

795 403 461

Hubert Szewczyk

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, cierpiących z powodu problemów wewnętrznych i relacyjnych, także osób z diagnozą psychiatryczną.

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłem czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne, organizowane przez Uniwersytet Jagielloński i Fundację Psychomed. Aktualnie uczestniczę w półtorarocznym seminarium „ABC Terapii Par”, organizowanym przez Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy Kontrakt. Prowadzę ćwiczenia z podstaw psychologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywałem w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Wolskim, w Instytucie Psychoterapii MindMed, w klinice PsychoMedic, w poradni Psychoklinika, w poradni CO Tam?, w Szpitalu im. dr Barbary Borzym, w szpitalu Gedeon Medica oraz w Centrum Alzheimera i Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym SPZZOZ.

Prowadzę terapię opartą na psychologii głębi, inspirując się nurtem psychoanalitycznym i psychodynamicznym oraz ISTDP i TFP.

W trosce o pacjentów i o siebie, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam na spotkanie: