Umów się na spotkanie:

795 403 461

Aneta Czarnecka

Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, jednakże należy stworzyć mu możliwości aby mogło odkryć w sobie tę właśnie wyjątkowość.

O mnie

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na kierunku psychologia, o specjalności klinicznej. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Ukończyłam kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin w WTTS, a także kurs w zakresie Trenera Umiejętności Społecznych – efektywne kształtowanie kluczowych umiejętności psychospołecznych oraz życiowych.

Prowadziłam zajęcia z dziećmi w szkole w formie warsztatów psychologiczno-pedagogicznych pt.” Ja i moje prawa”.

Uczestniczyłam w warsztatach w ramach cyklu Akademii Menadżera, jak również w szkoleniach Centrum Kryminalistyki i Medycyny Sądowej oraz Centrum Psychologii Kryminalnej.

Swoje pierwsze doświadczenia zdobyłam na wolontariatach oraz praktykach w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w Poradni MONAR.

Regularnie pracuję nad swoim warsztatem uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. W swojej pracy skupiam uwagę na zrozumieniu, szacunku, komforcie a przede wszystkim na poczuciu bezpieczeństwa. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby dzieci zrozumiały swoje emocje, lęki i uczucia jak również otaczającą ich rzeczywistość. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe jednakże należy stworzyć mu możliwości aby mogło odkryć w sobie tą właśnie wyjątkowość.

Prywatnie mama 2 latki i szczęśliwa mężatka. Uwielbiam podróże, wędkarstwo, strzelectwo oraz wszelkie zajęcia pozwalające mojej córeczce nabywać nowe doświadczenia i odnajdywać się w rzeczywistości.