Umów się na spotkanie:

795 403 461

Wakacyjne mozaiki – turnus dla dzieci 7-10 lat (opis)

Zajęcia teatralne

Anita Angowska

Plastyczka (ASP Gdańsk), arteterapeutka (Roczny Kurs Dramy przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Kurs Arteterpii „Kultura przeciw wykluczeniu” przy Centrum Kultury Łowicka), trenerka rozwiązywania konfliktów i budowania społeczności, (Dwuletni Kurs Trenerski Rozwiązywania Konfliktów i Budowania Społeczności przy Akademii Psychologii Głębokiego Dialogu i Dwuletnie Studium Psychologii Procesu), terapeutka zajęciowa. W swojej pracy czerpie z narzędzi psychologii procesu, dramy, sztuki, metafory.

Opis zajęć:

Podczas zajęć będziemy przygotowywać się do spektaklu „Niezwykła skrzynia”. Pomoże nam w tym ruch, pantomima, zajęcia wokalne, dykcja, tworzenie i praca nad tekstem, praca z rekwizytem i własnymi potencjałami i talentami.

Stworzymy też scenografię, aby w ostatnim dniu nastąpił finał w postaci spektaklu, który uwiecznimy w formie filmiku.

Zajęcia plastyczne

Matylda Durka – Wróbel

Od ponad 18 lat prowadzi zajęcia z fotografii oraz plastyki. Nauczyciel plastyki w Akademii Dobrej Edukacji w Jabłonnie. Fotograf. Absolwentka warszawskiej ASP (dyplom z fotografii obroniła na ocenę celujący plus) oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie w trakcie studiów „Fotografia w Terapii i Rozwoju Osobistym” na Akademii Górnośląskiej.

Opis zajęć:

Podczas zajęć wizualnych będziemy bazować na metaforze oraz najbardziej naturalnym języku, jakim jest dla człowieka obraz, co umożliwi uczestnikom bezpieczne poznawanie samych siebie.

Te małe i wielkie odkrycia mogą być źródłem świetnej zabawy! W trakcie zajęć bawiąc się formą, kolorem, fotografią, malarstwem, collagem – a także łącząc te techniki, będziemy przede wszystkim dobrze się bawić i rozwijać swoją kreatywność i ekspresję.

Zajęcia mindfulness

Marta Irzycka

Założycielka Ciała Świadomości, psycholog, masażystka, trenerka mindfulness. Szczególnie ceni sobie pracę z ciałem i oddechem, prowadzi zajęcia z mindfulness dla dzieci. Prywatnie mama 10 letniej Natalki. Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie- Kierunek Psychologia. Studia podyplomowe, Politechnika Opolska – Kierunek Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. Więcej na stronie www.cialoswiadomosci.pl

Opis zajęć:

Zapraszam na zajęcia mindfulness, dzięki którym Wasze dzieci nauczą się jak być uważnym i skoncentrowanym oraz lepiej radzić sobie z emocjami. Co daje dzieciom mindfulness? Cierpliwość, zdolność koncentracji i uważność na siebie oraz innych są bardzo ważne w rozwoju każdego dziecka. Wcześnie wykształcone i trenowane procentują w dorosłym życiu. Dzieci nauczą się prostych technik pracy z ciałem, oddechem i umysłem ułatwiających radzenie sobie ze stresem, wyzwaniami szkolnymi i życiowymi.

W planie zajęć: kąpiele leśne, koncert ciszy, taniec 5 rytmów, ćwiczenia oddechowe i uważności.

Dzięki treningowi uważności Wasze dzieci nauczą się:

  • uspokajania umysłu i ciała – spokojny i odprężony umysł pozwoli łatwiej przyswajać wiedzę, a odprężone ciało łatwiej zregeneruje się po treningu
  • nazywania i rozumienia emocji – to, co nazwane staje się bardziej zrozumiałe, dzięki temu dzieci uczą się akceptacji i dystansu do swoich emocji, potrafią lepiej sobie z nimi radzić
  • akceptacji samych siebie – dzieci przekonają się, że mogą być dziećmi
  • zwiększenia motywacji – regulowanie własnych emocji sprawi, że zamiast poddawać się presji będą mogły skutecznie same motywować się do działania.

Zapraszamy do kontaktu, aby zarezerwować miejsce lub uzyskać dodatkowe informacje: