Umów się na spotkanie:

795 403 461

główna duplikat

Spotkanie jest sztuką,
a sztuka może służyć spotkaniu

Sztuka Spotkania to miejsce gdzie zarówno dorośli, jak i młodzież mogą skorzystać z różnych form pomocy. Oferujemy psychoterapię indywidualną, konsultacje dla rodziców, a także grupy terapeutyczne, warsztaty i zajęcia arteterapeutyczne.

Witaj w Sztuce Spotkania – miejscu, które stworzyłam z myślą o prawdziwym spotkaniu ze sobą i z drugim człowiekiem.

Nazywam się Maria Turek. Jestem psychoterapeutką Gestalt, arteterapeutką, realizatorką i trenerką warsztatów psychoedukacyjnych oraz grup wsparcia.

W swojej pracy kieruję się otwartością na drugiego człowieka i ciekawością jego świata wewnętrznego .
W gabinecie i w grupach poruszam się pomiędzy tym co z „tam i wtedy” a tym co „tu i teraz”, pomiędzy słabością i siłą, wspieraniem i konfrontowaniem, wrażliwością i odpornością wierząc, że zintegrowanie naszych wewnętrznych biegunów jest ścieżką do zdrowia.

Bądź, jaki jesteś i wówczas zobaczysz, kim jesteś i jaki jesteś. Pozwól sobie przez moment lub dwa na to,
co chcesz zrobić i odkryj,
co rzeczywiście robisz. Zaryzykuj troszkę, jeśli możesz. Czuj swoje własne uczucia. Mów swoje własne słowa. Myśl swoje własne myśli. Bądź sobą. Odkrywaj. Zaplanuj swój rozwój poprzez doświadczanie siebie.

Friz Perls

Opinie:

Z całego serca polecam. Byłam u wielu psychologów, ale dopiero od Pani Marysi otrzymałam wsparcie i zaangażowanie, którego tak potrzebowałam. Dziękuję za wszystko. Przede wszystkim, za to że nie czułam się sama.
Nie mogłam trafić lepiej.

Monika

~ klientka
psychoterapia indywidualna

Bardzo wartościowe warsztaty dla rodziców. Prowadzone w przyjazny i profesjonalny sposób, w pełnej zaufania atmosferze. Dały mi dużo przydatnych narzędzi, które są pomocne w wychowywaniu moich dzieci. Polecam rodzicom dzieci w różnym wieku.

Magdalena

~ uczestniczka warsztatów
Jak mówić, jak słuchać?

Dziękuję za pomysł żeby kobiety mogły mieć przestrzeń na inny sposób wyrażania siebie, na wykorzystanie sztuki i estetycznej wrażliwości, która drzemie w każdej z nas. Dziękuję za uważność, jasne granice i poczucie bezpieczeństwa, które tu stworzyłaś.

Katarzyna

~ uczestniczka warsztatów
Spotkania dla kobiet SPA